Athletic Bilbao pokonał Betis Sevilla. Gol piętką i zmarnowany rzut karny na San Mames [WIDEO]

imagestockdesign / shutterstock.com
Athletic Bilbao pokonał u siebie Betis Sewilla 1:0 (1:0) w sobotnim spotkaniu 30. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na San Mames prowadzenie gospodarzom zapewnił po siedmiu minutach gry Inigo Martinez, który popisał się fantastycznym strzałem piętą z kilku metrów. Goście mieli doskonałą okazję do wyrównania, ale pięć minut przed końcem Sergio Canales zmarnował podyktowany rzut karny.
"Los Leones" po dziesiątym zwycięstwie w sezonie awansowali na dziewiąte miejsce w tabeli. "Verdiblancos" doznali natomiast trzeciej porażki w pięciu ostatnich meczach i pozostali na czternastej lokacie w klasyfikacji.
Maciej Pietrasik20 Jun 2020 · 19:05