Athletic Bilbao wygrał w Pampelunie. Trafienia Williamsa i Kodro

Edu del Fresno / Shutterstock.com
Athletic Bilbao wygrał na wyjeździe z Osasuną Pampeluna 2:1 w drugim niedzielnym meczu 14. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio El Sadar prowadzenie "Los Leones" do przerwy zapewnił płaskim strzałem w długi róg Inaki Williams, któremu świetnie zagrywał w pole karne Oihan Sancet.
Niespełna kwadrans przed końcem wyrównał z kilku metrów Luis Ezequiel Avila. Na trafienie Argentyńczyka odpowiedział skutecznie zaledwie trzy minuty później rezerwowy Kenan Kodro, wykazując opanowanie i zimną krew w sytuacji sam na sam.
Zespół z Kraju Basków po szóstym zwycięstwie w sezonie przesunął się na piąte miejsce w tabeli. Ekipa z Nawarry doznała natomiast trzeciej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostała na jedenastej lokacie w klasyfikacji.