Atletico Madryt pędzi po mistrzostwo Hiszpanii. Dwa gole Luisa Suareza [WIDEO]

Perez Meca / Press Focus
Atletico Madryt zrobiło kolejny krok do zdobycia mistrzostwa Hiszpanii. Piłkarze Diego Simeone wygrali na wyjeździe z Cadiz 4:2.
Atletico objęło prowadzenie w 28. minucie, gdy do bramki trafił Luis Suarez. Urugwajczyk kapitalnie przymierzył z rzutu wolnego.
Gospodarze szybko doprowadzili do remisu za sprawą Negredo, ale Atletico wyprowadziło jeszcze jeden cios w pierwszej połowie. Drugiego gola dla gości strzelił Saul.
Tuż po przerwie swojego drugiego gola strzelił Suarez, który tym razem na gola zamienił rzut karny. Cadiz było stać jeszcze na zdobycie tylko jednej bramki - do siatki znów trafił Negredo. W samej końcówce wynik ustalił Koke.
Atletico prowadzi w lidze z olbrzymią przewagą. Drugi Real wyprzedza już o dziesięć punktów. W dodatku rozegrało od niego o jeden mecz mniej.
Marcin Karbowski31 Jan 2021 · 18:31