Atletico Madryt wyraźnie lepsze od beniaminka

charnistr / shutterstock.com
SD Huesca uległa u siebie Atletico Madryt 0:3 (0:1) w drugim sobotnim meczu 20. kolejki hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio El Alcoraz goście objęli prowadzenie niespełna kwadrans przed przerwą, kiedy to po zagraniu Koke w pole karne celnym strzałem z kilku metrów zaskoczył golkipera rywali Francuz Lucas Hernandez.
Siedem minut po zmianie stron Antoine Griezmann dośrodkował w pole karne i kapitalnym uderzeniem z woleja popisał się Kolumbijczyk Santiago Arias. Dziewiętnaście minut przed końcem wynik ustalił z bliska Koke.
"Rojiblancos" po jedenastym zwycięstwie w sezonie umocnili się na drugim miejscu w tabeli. Beniaminek z Aragonii doznał natomiast trzynastej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostał ostatni w klasyfikacji.