Atletico Madryt zaczęło sezon od zwycięstwa. Złoty gol Moraty, cudowna akcja Felixa [WIDEO]

Jose Breton- Pics Action / shutterstock.com
Atletico Madryt wygrało u siebie z Getafe CF 1:0 (1:0) w ostatnim meczu 1. kolejki La Liga. Zwycięskiego gola dla stołecznego klubu strzelił Alvaro Morata.
Na Wanda Metropolitano sporo wydarzyło się już w pierwszej połowie. Atletico prowadziło po golu głową Alvaro Morata. Asystę przy tym golu w swoim debiucie w La Liga zanotował Kieran Trippier.
Na przerwę oba zespoły schodziły mając na boisku po 10 zawodników. Najpierw czerwoną kartkę za faul otrzymał Jorge Molina, a kilka minut później drugą żółtą kartkę dostał Renand Lodi.
W 56. minucie Morata mógł strzelić drugiego gola, ale zmarnował rzut karny. Jego strzał obronił David Soria. Jedenastkę wywalczył Joao Felix, który również zadebiutował w hiszpańskiej ekstraklasie. Portugalczyk zachwycił w tej akcji pięknym rajdem z piłką.
Atletico utrzymało prowadzenie do końca i rozpoczęło sezon od wygranej z Getafe 1:0.
Kamil Kaczmarek19 Aug 2019 · 07:00