Bajeczna akcja byłych mistrzów Europy. Znani piłkarze poczarowali w meczu MLS [WIDEO]

Screen/Twitter
W niedzielę Toronto FC wygrało na własnym stadionie z Atlantą United (2:0). W trakcie tego meczu show skradli Lorenzo Insigne i Federico Bernardeschi, którzy w pewnej chwili zaczęli czarować na boisku.
Nowy sezon Major League Soccer jest naprawdę udany dla piłkarzy Toronto FC. Po rozegraniu pięciu spotkań zespół ten poniósł zaledwie jedną porażkę. W niedzielę wygrał zaś kolejne starcie.
Na drodze drużyny prowadzonej przez Johna Herdmana nie zdołała stanąć Atlanta United. Mecz ten zakończył się zasłużonym triumfem gospodarzy 2:0. Wynik tego spotkania otworzył Tyrese Spicer.
W 71. minucie wszelkich formalności dopełnił Prince Owusu. Trzy punkty zdobyte przez Toronto FC w starciu z Atlantą United pozwoliły tej ekipie awansować na piąte miejsce w Konferencji Wschodniej.
Jeszcze przed przerwą show skradł natomiast duet mistrzów Europy z 2020 roku. Lorenzo Insigne i Federico Bernardeschi zabawili się z rywalami po krótko rozegranym rzucie rożnym. Włoscy piłkarze wymienili między sobą trzy podania po zagraniach piętką. Akcję sfinalizowali natomiast dośrodkowaniem w pole karne.
Lorenzo Insigne występuje w MLS od lipca 2022 roku. Do Toronto FC trafił on na zasadzie wolnego transferu z Napoli.
W tym samym czasie na przenosiny za ocean zdecydował się również Bernardeschi. Jego ostatnim klubem przed opuszczeniem Europy był Juventus, dla którego grał w latach 2017-2022.