Baran trenerem Unii Tarnów, menedżerem Cierniak

20 lis 2016 | 07:41 0
Baran trenerem Unii Tarnów, menedżerem Cierniak
Źródło zdjęcia: YouTube (Paweł Baran)
Paweł Baran w sezonie 2017 nadal będzie pełnił funkcję trenera Unii Tarnów. Menedżerem "Jaskółek" po roku przerwy będzie Mirosław Cierniak - poinformowali trzykrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Jesienią kontrakty z ekipą z Małopolski parafowali Duńczycy Kenneth Bjerre i Mikkel Michelsen, Szwed Peter Ljung oraz Jakub Jamróg, Artur Mroczka i Artur Czaja.

Ważne umowy z trzykrotnymi mistrzami Polski mają także juniorzy Patryk Rolnicki, Kacper Konieczny, Michał Nowiński, Piotr Pióro i Krystian Stefanów.

- Dobieraliśmy zawodników pod kątem dobrej atmosfery, która jest bardzo istotna, jak i patrzyliśmy na ambicje sportowe zawodników, na to co chcą w żużlu osiągnąć. W tym momencie jesteśmy na etapie kończenia harmonogramu przygotowań aż do momentu wyjazdu na tor - przyznał Cierniak.

- Postaramy się jak najlepiej przygotować do rozgrywek, aby sezon rozpocząć z przytupem. Cieszę się, że będę mógł współpracować z Pawłem, który mimo młodego wieku jest już uznanym trenerem. Będziemy dawać z siebie wszystko, aby spełnić postawiony przed nami cel - dodał nowy menedżer trzykrotnych mistrzów Polski.

Kontrakt warszawski z drużyną z Małopolski podpisał również Jacek Rempała. Doświadczony zawodnik i tuner będzie także ściśle współpracował z "Jaskółkami" pod kątem przygotowania sprzętu dla młodzieżowców, a podczas zawodów będzie opiekował się juniorami.

(za unia.tarnow.pl)
Źródło: asinfo.
Komentarze
{{comment.created_datetime}}
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Ranking

Promocje bukmacherskie

Bonus 350 PLN dla nowych graczy u najpopularniejszego bukmachera w Polsce
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.
Do góry News Tabela Zawodnicy Dyskusja