Barcelona zdemolowała Sevillę! Pewny awans Katalończyków [WIDEO]

jose.breton / shutterstock.com
FC Barcelona wygrała 6:1 z Sevillą FC w rewanżowym meczu Pucharu Króla i awansowała dalej.
Gospodarze objęli prowadzenie już w 12 minucie za sprawą Philippe Coutinho, który wykorzystał rzut kary.
Kilkanaście minut później mogło być 1:1, ale rzutu karnego nie wykorzystał Ever Banega. Cilllesen obronił strzał Argentyńczyka.
W 32 minucie natomiast "Blaugrana" odrobiła straty. Autorem gola był Ivan Rakitić. Fatalny błąd popełnił Soriano, który wyszedł z bramki i przepuścił piłkę lekko trąconą przez Chorwata.
W 53 minucie po raz drugi do siatki rywali trafił Coutinho. Brazylijczyk wykorzystał błąd obrony rywali i skierował piłkę do siatki głową.
Minutę później na 4:0 podwyższył Sergi Roberto. Messi w piękny sposób wyłożył piłkę Hiszpanowi w polu karnym, a ten nie miał problemów ze strzeleniem gola.
W 68 minucie kontaktową bramkę dla klubu z Andaluzji zdobył Arana. Cillessen źle wybił piłkę, ta w końcu trafiła pod nogi wspomnianego Arany, który huknął nie do obrony z dwudziestu metrów.
W 89 minucie rywali dobił Luis Suarez, strzelając do pustej bramki. W doliczonym czasie gry wynik meczu ustalił Lionel Messi. Barcelona tym samym wywalczyła awans do kolejnej rundy Pucharu Króla - w pierwszym meczu Sevilla wygrała 2:0.
Jakub Kreśliński30 Jan 2019 · 22:05