Barcelona ograła Manchester United. Kolejny gol Neymara [VIDEO]

cristiano barni / Shutterstock.com
Barcelona wygrała z Manchesterem United 1:0 w towarzyskim meczu w ramach International Champions Cup. Decydującego gola strzelił Neymar.
Zamieszanie związane z możliwym transferem do PSG nie odbija się na grze Brazylijczyka. Kilka dni temu Neymar strzelił dwa gole w zwycięskim sparingu z Juventusem, teraz trafił do siatki przeciwko Manchesterowi United.
Była 31. minuta. Atak Barcelony rozpoczął Leo Messi, który przebiegł przez niemal pół boiska i zagrał w pole karne. Wydawało się, że tam akcję przerwie Antonio Valencia, ale Ekwadorczyk zagapił się i stracił piłkę na rzecz Neymara. Ten po efektownym obrocie wbił piłkę do bramki.
Strzelec gola, podobnie jak inne gwiazdy Barcelony, spędził na boisku tylko pierwszą połowę. W przerwie Ernesto Valverde zdecydował się na przeprowadzenie aż dziesięciu zmian. Odbiło się to na poziomie gry Katalończyków. Inicjatywę przejął Manchester United, który jednak nie potrafił doprowadzić do wyrównania.
FC Barcelona - Manchester United 1:0