Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Bayern Monachium odrobił straty z Tottenhamem, ale przegrał w karnych. Grali Zylla i Lewandowski [WIDEO]

Robert Lewandowski Bayern
Źródło zdjęcia: schwarzdigital / shutterstock

Bayern Monachium przegrał z Tottenhamem Hotspur po rzutach karnych 5:6 w finale turnieju towarzyskiego Audi Cup. W regulaminowym czasie gry był remis 2:2.

Prowadzenie goście objęli w 19 minucie. Płaskie dośrodkowanie wzdłuż bramki Bawarczyków skutecznie wślizgiem zakończył Lamela.

Kilkanaście minut po przerwie mieliśmy 2:0. Kane zagrał do Eriksena, a ten precyzyjnym strzałem z dystansu pokonał Ulreicha.

Bayern momentalnie wziął się za odrabianie strat. W 61 minucie kontaktową bramkę wykorzystując sytuację sam na sam, zdobył Arp.

W 81 minucie do remisu doprowadził Davies, silnym i ładnym uderzeniem zza pola karnego.

Losy spotkania rozstrzygnęły się w rzutach karnych. W serii jedenastek lepsi okazali się zawodnicy Pochettino 6:5. Karnego po ich stronie nie wykorzystał tylko Eriksen, a po stronie Bayernu mylili się Alaba i Boateng. Lewandowski wykorzystał swoją jedenastkę.

Na boisku pojawiło się dwóch Polaków. W 46 minucie na murawę wszedł Marcel Zylla i spędził pół godziny. Został zmieniony przez Kingsleya Comana. W 75 minucie natomiast Arpa zmienił Robert Lewandowski.

+1
Bayern się podłozył żeby pochettino w końcu coś wygrał.
1 sie 2019 | 07:28
0
Lewy sie jeszcze rozkreci, zobaczycie !
1 sie 2019 | 03:52
0
Smoluchy pozbawily Bayern pucharu i auteczek.
31 lip 2019 | 23:27
-7
Oprócz Zylli grało jeszcze kilku niemców, po co tylko o nim wspominać w tytule ?
31 lip 2019 | 23:49
+9
Marcel Zylla jest reprezentantem Polski. Na boisku było dwóch Polaków.
1 sie 2019 | 00:08
+9
To akurat wiem,że grał w naszej młodzieżówce ale dziękuje za takich "reprezentantów" . Poczytaj sobie jego wyiady
31 lip 2019 | 23:52
Marcel Zylla jest reprezentantem Polski. W Bayernie zagrało dwóch Polaków.
0
kas.
31 lip 2019 | 22:54
+19
Singh wyrasta na nowego genialnego pomocnika :) Będą z niego ludzie :) Szkoda Comana.
31 lip 2019 | 22:51
+10
powiem wam, że to nie pierwszy raz jak widzę gościa co chce być cwaniakiem i robi taki "niespodziewany", krótki rozbieg przy karnym i zalicza faila
31 lip 2019 | 22:47
+10
Fajnie ze Tottenham sie odblokowal i wygral w koncu jakis puchar. Na razie to o pietruszke.. Ale oby to byla zapowiedz dobrego sezonu w ich wykonaniu. Mocno licze ze Tottenham pojdzie za ciosem.. Ten sezon bedzie lepszy niz piprzedni mimo ze tamten tez byl wysmienity!!!
1 sie 2019 | 10:52
+2
Tym bardziej że nikt z czołowych zawodników Spurs nie odszedł. Powinno być tylko lepiej.
31 lip 2019 | 22:37
+35
Mimo, że to tylko sparingi to jestem pozytywnie zaskoczony formą drużyny. Było blisko zwycięstwa mimo, że wyjściowy skład był sami widzieliście jaki. Po przesunięciu Pavarda na PO i wprowadzeniu kilku zawodników z podstawy przyjemnie się na to patrzyło. Odkryciem do tej pory jest Singh i Davies, szczególnie ten pierwszy, wyśmiewany transfer a widać jak walczy i pokazuje, że ma umiejętności. Sanches również zaskakuje pozytywnie, może w tym sezonie pokaże coś magicznego. Niestety nie obyło się bez kontuzji kolejnego skrzydłowego. Po kontuzji Gnabrego musiał oczywiście również wypaść Coman. Oby to nic nie poważnego. Kupić Sane, na drugie skrzydło Bergwijn/Bailey, o którym dzisiaj się głośno mówi + Roca i można walczyć
31 lip 2019 | 22:36
+10
Cieżko oceniać cokolwiek po takim meczu. Raz jedni skład B, raz drudzy. Za szybko ten finał po półfinale i za blisko superpucharu.
31 lip 2019 | 22:35
+2
W pierwszej połowie Bayern wyszedł rezerwami, a Totki pierwszym składem więc pograli troche piłka. Druga połowa to totalna dominacja Bayernu, totki nie istniały, mieli bardzo dużo szczęścia, ale no Bayern i tak wyrównał. Davies I Singh to przyszłość Bayernu :) Dodajmy tylko że to turniej o puchar sołtysa, więc Bawarczycy oddali ten puchar Tottenhamowi :). W Lidze Mistrzów Bayern już nie będzie taki dobroduszny i Totki zostaną zniszczone :P
31 lip 2019 | 22:56
+10
Odważne stwierdzenia
31 lip 2019 | 22:33
+20
Mecz fajny, rezerwy Bayernu na plus, stawiły czoła finaliście LM. Spotkanie nabrało tempa pod koniec czasu podstawowego. Zostało mi tylko czekać na transfery,ponieważ zrobił się mały szpital...
+44
Kane strzelił karnego w okno, następnie podchodzi Muller i strzela identycznie :D
Son i Lewy sobie pogadali podczas karnych. Koreańczyk spoko gość.