Bayern Monachium odrobił straty z Tottenhamem, ale przegrał w karnych. Grali Zylla i Lewandowski [WIDEO]

schwarzdigital / shutterstock
Bayern Monachium przegrał z Tottenhamem Hotspur po rzutach karnych 5:6 w finale turnieju towarzyskiego Audi Cup. W regulaminowym czasie gry był remis 2:2.
Prowadzenie goście objęli w 19 minucie. Płaskie dośrodkowanie wzdłuż bramki Bawarczyków skutecznie wślizgiem zakończył Lamela.
Kilkanaście minut po przerwie mieliśmy 2:0. Kane zagrał do Eriksena, a ten precyzyjnym strzałem z dystansu pokonał Ulreicha.
Bayern momentalnie wziął się za odrabianie strat. W 61 minucie kontaktową bramkę wykorzystując sytuację sam na sam, zdobył Arp.
W 81 minucie do remisu doprowadził Davies, silnym i ładnym uderzeniem zza pola karnego.
Losy spotkania rozstrzygnęły się w rzutach karnych. W serii jedenastek lepsi okazali się zawodnicy Pochettino 6:5. Karnego po ich stronie nie wykorzystał tylko Eriksen, a po stronie Bayernu mylili się Alaba i Boateng. Lewandowski wykorzystał swoją jedenastkę.
Na boisku pojawiło się dwóch Polaków. W 46 minucie na murawę wszedł Marcel Zylla i spędził pół godziny. Został zmieniony przez Kingsleya Comana. W 75 minucie natomiast Arpa zmienił Robert Lewandowski.