Bayern Monachium wyżył się na amatorach. 23:0! Trzy trafienia Lewandowskiego [WIDEO]

CosminIftode
Bayernu Monachium rozbił amatorski zespół FC Rottach-Egern 23:0 (11:0). Trzy bramki dla "Die Roten" zdobył Robert Lewandowski.
Mistrzowie Niemiec rozegrali dziś ostatni mecz towarzyski przed rozpoczęciem sezonu w Bundeslidze. Rywalem Bayernu był zespół FC Rottach-Egern, który na co dzień występuje na 10. poziomie rozgrywek.
Różnica klas był widoczna gołym okiem. Do przerwy piłkarze z Monachium prowadzili 11:0, a po przerwie dorzucili kolejne 12 trafień.
Robert Lewandowski trzy razy wpisał się na listę strzelców: w 9., 16., 29. minucie gry. Zaś tuż przed przerwą cztery gole w cztery minuty strzelił Corentin Tolisso.
W tym spotkaniu po raz pierwszy w barwach "Bawarczyków" zagrał Lucas Hernandez.
Bayern Monachium - FC Rottach-Egern 23:0 (11:0)
6'Renato, 7'Dajaku, 9,16'Lewandowski, 20'Renato, 29'Lewandowski, 34'Gnabry, 38,40,41,42'Tolisso, 49'Mueller, 55'Wriedt, 59'Singh, 61'Mueller, 63',67'Goretzka, 73'(samobójczy)Dietrich, 76'Wriedt, 79'Goretzka, 81'Nollenberger, 82'Wriedt, 88'Muller.
Daniel Makarewicz08 Aug 2019 · 20:30