Bayern wygrał ze spadkowiczem. Kolejny gol Roberta Lewandowskiego! [VIDEO]

daykung / shutterstock.com
Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu w meczu z FC Koeln. Drużyna Polaka wygrała 3:1.
Pierwsza połowa przebiegała sensacyjnie, bo spadkowicz z Bundesligi objął prowadzenie po półgodzinie gry. Piłkę do własnej bramki wbił Niclas Sule.
Lewandowski mógł strzelić wyrównującego gola jeszcze w pierwszej połowie, ale po jego strzale głową genialną interwencją popisał się Timo Horn.
Mistrzowie Niemiec wzięli się do roboty po przerwie. W 59. minucie wyrównał James Rodriguez, a dwie minuty później na listę strzelców wpisał się Lewandowski. To 29. gol Polaka w tym sezonie Bundesligi.
Lewandowski opuścił boisko w 77. minucie, gdy zastąpił go Sandro Wagner. Minutę później wynik meczu ustalił Corentin Tolisso.