Bayern wygrywa po niesamowitym golu Ribery'ego [VIDEO]

Bayern Monachium wygrał przed własną publicznością z Eintrachtem Frankfurt 1:0 (1:0) w sobotnim meczu 28. kolejki niemieckiej Bundesligi.

Kibice zgromadzeni na Allianz Arena jedyne trafienie w tym spotkaniu zobaczyli w 20. minucie. Na listę strzelców wpisał się wówczas Franck Ribery. Francuz popisał się uderzeniem przewrotką i wbił piłkę do siatki z około szesnastu metrów.

Warto odnotować, że w barwach gospodarzy wystąpił Robert Lewandowski. Polak grał do 71. minuty i otrzymał żółtą kartkę. W jego miejsce pojawił się Douglas Costa.

Dzięki wygranej, Bayern Monachium umocnił się na prowadzeniu w tabeli Bundesligi. Podopieczni Pepa Guardioli mają na swoim koncie 69 punktów, z kolei Eintracht Frankfurt zdobył do tej pory 27 "oczek" i znajduje się na siedemnastym miejscu.

Pełne 90 minut w barwach VfB Stuttgart rozegrał Przemysław Tytoń. Drużyna polskiego bramkarza zremisowała na wyjeździe z SV Darmstadt 98 2:2. W zespole "Lilii" całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział Łukasz Załuska. Na boisku nie pojawił się także Artur Sobiech, a jego Hannover 96 przegrał przed własną publicznością z Hamburgerem SV 0:3.