Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Bayern znowu stracił punkty! Lewandowski wszedł z ławki, ale nie odmienił losów meczu

15 paź 2016 | 17:55 14
Źródło zdjęcia: Ververidis Vasilis/Shutterstock
Eintracht Frankfurt zremisował przed własną publicznością z Bayernem Monachium 2:2 w sobotnim meczu 7. kolejki niemieckiej Bundesligi.

Goście objęli prowadzenie w 10. minucie po strzale Arjena Robbena. Wyrównał tuż przed przerwą Szabolcs Huszti. W 62. minucie drugiego gola dla Bawarczyków strzelił Joshua Kimmich. 180 sekund później czerwoną kartkę zobaczył w drużynie gospodarzy zdobywca bramki.

W 67. minucie Carlo Ancelotti wpuścił na boisko Roberta Lewandowskiego. Polak gola nie strzelił, natomiast grający w osłabieniu gospodarze zdołali wyrównać za sprawą Marco Fabiana w 78. minucie.

Bayern pozostaje liderem z 17 punktami na koncie. Eintracht jest siódmy, mając sześć punktów mniej.

Do lidera zbliżyła się Kolonia, która wygrała u siebie z Ingolstadt 2:1. Obie bramki dla gospodarzy strzelił Anthony Modeste. Całe spotkanie wśród rezerwowych Koeln spędził Paweł Olkowski.

*****
Wyniki zakończonych sobotnich spotkań w Bundeslidze:

Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium 2:2 (1:1)
Bramki: Huszti 43, Fabian 78 - Robben 10, Kimmich 62.
Czerwona kartka: Huszti 65 - za drugą żółtą (Eintracht).

1. FC Koeln - Ingolstadt 2:1 (2:0)
Bramki: Modeste 28, 39 (rzut karny) - Hinterseer 90 (rzut karny).

Augsburg - Schalke 1:1 (0:0)
Bramki: Baier 77 - Bentaleb 65.

Hoffenheim - Freiburg 2:1 (1:0)
Bramki: Wagner 34, Kramarić 80 (rzut karny) - Niederlechner 77.

Borussia Moenchengladbach - Hambruger SV 0:0
Czerwona kartka: Cleber 25 (Hamburger SV).
Rzuty karne niewykorzystane: Hahn 26, Stindl 60 (obaj Moenchengladbach)

-2
ciekawe czy znowu sie bedzie mowilo ze sie zablokowal, wystrzelal w reprezentacji, moze teraz trzyma na Rumunie
15 paź 2016 | 22:15
+4
ROBBEN na boisku......BAYERNOWI gra sie nie klei.....
Przypadek?
15 paź 2016 | 21:29
+3
Robi się ciekawiej
15 paź 2016 | 20:25
-3
A co Lewandowski nie lapie sie do pierwszego skladu ? Dziwne to.
15 paź 2016 | 20:39
+7
Każdemu kiedyś należy się trochę odpoczynek. Lewy grał w każdym meczu od początku sezonu wliczając w to też mecze narodowe.
15 paź 2016 | 19:18
+7
Na Bayern każdy zespół się mocno spina. Czasami to wystarcza, aby urwać drużynie z Monachium punkty. Eintracht zagrał dzisiaj bardzo dobry mecz, w dodatku w 10.
15 paź 2016 | 18:58
+9
BRAWO EINTRACHT! Świetny mecz, i jak zawsze walka na 100%.. Nur die SGE!
15 paź 2016 | 18:12
+12
Tak się zaczynam zastanawiam jaką taktykę ma Ancelotti na ten zespół bo po tym co widać od początku sezonu ni to pressing, ni to gra z kontrataku, ni to gra pozycyjna wszystko pomieszane z popieprzonym styl gry jak w przedszkolnej kopaninie, żadnego zgrania każdy gra jak chce gdzie chce byle gdzie ostatnio taką padakę pamiętam za Jürgena Klinsmanna w Bayernie podsumowując, obrona słabo żeby nie powiedzieć żałośnie, pomoc chaos i jedna wielka nędza, atak? jest w ogóle jakiś atak czy to tylko splot przypadkowych kopaczy.
15 paź 2016 | 18:05
+9
A mówią, że w Bundeslidze tylko Bayern... nowy sezon, nowe rozdanie. Eintracht to już nie chłopiec do bicia, grając w 10 zremisowali mecz, Bayern jest jak Polska Nawałki, prowadzi żeby zremisować.
15 paź 2016 | 19:49
+1
We Francji tak samo, tylko ze PSG nie prowadzi a 3 jest
15 paź 2016 | 18:01
+9
Pewnie i tak Bayern zdobedzie mistrzostwo, to jakas chwilowa zadyszka. Nie odbierajac zarazem Frankfurtowi swietnego meczu, a Kimmich co strzela ostatnimi czasy to nie mam pytan.
15 paź 2016 | 18:00
+10
W tym sezonie nie ma faworyta do zwycięstwa w LM.
+5
Poprostu Frankfurt zagral swietny mecz , Bayern w miare kontrolowal gre w 1 polowie potem juz jakos tak mizernie to wszystko szlo mimo paru akcji