Kapitalny debiut Bednarka w Premier League! Polak strzelił na 2:0, ale to Chelsea wygrała! Co za powrót! [VIDEO]

YouTube
Chelsea wygrała na wyjeździe z Southampton 3:2 w 33 kolejce Premier League. Jedną z bramek dla gospodarzy zdobył debiutujący w lidze angielskiej Jan Bednarek!
W 21 minucie Southampton objął prowadzenie. Ryan Bertrand popędził lewym skrzyłem, wpadł w pole karne, wyłożył piłkę Dusanowi Tadiciowi, a ten nie miał problemów z umieszczeniem piłki w bramce z bliskiej odległości.
W 60 minucie na listę strzelców wpisał się Jan Bednarek. Polak świetnie zamknął dośrodkowanie z rzutu wolnego, trafiając z pierwszej piłki obok bezradnego Thiabauta Courtoisa.
Dziesięć minut później kontaktowego gola dla zespołu Conte zdobył Giroud. Francuz pokonał golkipera rywali po uderzeniu głową.
Po raptem pięciu minutach od gola kontaktowego, "The Blues" doprowadzili do remisu. Piłkę w polu karnym otrzymał niepilnowany Eden Hazard, który nie miał problemów z umieszczeniem jej w siatce.
Za moment Giroud strzelił zwycięskiego gola. Francuz wykorzystał zamieszanie w polu karnym i kopnął momentalnie piłkę, a ta wpadła do bramki.
Jan Bednarek boisko opuścił w doliczonym czasie gry. Dla Polaka był to debiut w Premier League.