Beniaminek postawił się Atletico. Gol Griezmanna za trzy punkty

Sergiy Kozin / Shutterstock.com
Real Valladolid uległ u siebie Atletico Madryt 2:3 (0:2) w drugim sobotnim meczu 16. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Municipal Jose Zorrilla dwubramkowe prowadzenie przyjezdnym do przerwy zapewnili Chorwat Nikola Kalinić i po rzucie karnym Francuz Antoine Griezmann.
Po zmianie stron straty w niespełna sześć minut odrobili jednak Fernando Calero oraz Saul Niguez, niefortunnie kierując piłkę do własnej bramki. Dziesięć minut przed końcem losy konfrontacji rozstrzygnął mocnym uderzeniem z ostrego kąta Griezmann, po raz drugi wpisując się na listę strzelców w tym spotkaniu.
"Rojiblanco" po ósmym zwycięstwie w sezonie zrównali się w tabeli z prowadzącą w klasyfikacji Barceloną. Beniaminek doznał natomiast trzeciej porażki w czterech ostatnich meczach i pozostał na dwunastej lokacie.
Kamil Kaczmarek15 Dec 2018 · 18:39