Benitez: Straciliśmy dwa punkty

imagestockdesign / Shutterstock.com
Szkoleniowiec Realu Madryt, Rafael Benitez przyznał na pomeczowej konferencji prasowej, że jest zawiedziony rezultatem derbowego spotkania z Atletico Madryt. Jego podopieczni zremisowali 1:1, tracąc bramkę sześć minut przed końcem regulaminowego czasu gry.

Zdobyliśmy jeden punkt, ale straciliśmy dwa. Dominowaliśmy w pierwszej połowie, lecz po przerwie rywale zaczęli wywierać presję i grać intensywniej. Mieliśmy szansę na przeprowadzenie kontrataku, jednak zabrakło nam precyzji

Atletico skupiło się na ofensywie i zasłużyło na pochwałę. Początkowo to my mieliśmy przewagę, ale popełniliśmy błędy, za które zostaliśmy ukarani. W ostatnich 15. minutach przeciwnik narzucił wysokie tempo, jednak na przestrzeni całego meczu zdarzyły się momenty, w których to my kontrolowaliśmy grę -

Ważne, abyśmy wygrywali każde spotkanie, bez względu na to, co robią nasi rywale. Mamy nadzieję, że po meczach reprezentacji nie pojawią się żadne problemy w składzie i już skupiamy się na nadchodzącym starciu