Bijatyka na parkiecie w NBA. Koszykarze stracili kontrolę [WIDEO]

W meczu New Orleans Pelicans z Miami Heat doszło do niepożądanych scen. W czwartej kwarcie zawodnicy obu drużyn wzięli udział w ogromnej szarpaninie.
Spotkanie od samego początku było niezwykle wyrównane. Żadna z ekip nie potrafiła wypracować sobie dwucyfrowej przewagi punktowej.
Na początku czwartej kwarty ekipa z Miami prowadziła 84:80. Wtedy Zion Williamson próbował przeprowadzić skuteczną akcję, ale został sfaulowany przez Kevina Love'a.
Po chwili Naji Marshall starł się z Jimmym Butlerem. Zawodnik z Nowego Orleanu złapał renomowanego rywala za szyję, próbując go dusić. W odpowiedzi gracz Miami Heat ruszył na przeciwnika, co doprowadziło do eskalacji konfliktu.
Naji Marshall próbuje dusić Jimmy'ego Butlera
W pewnym momencie wydawało się, że sytuacja na parkiecie jest opanowana. Na drugim planie doszło jednak do wymiany ciosów Thomasa Bryanta z Jose Alvarado.
Sytuacja w końcu została opanowana. Sędziowie wyrzucili z gry Marshalla, Alvarado, Butlera i Bryanta.
Końcówka tego meczu należała do zespołu z Miami. Podopieczni Erika Spoelstry wygrali 106:95 i zajmują obecnie ósme miejsce w Konferencji Wschodniej. "Pelikany" są piąte na Zachodzie.