Borussia Moenchengladbach rozbiła Hannover 96

ninopavisic / shutterstock.com
Borussia Moenchengladbach pokonała przed własną publicznością Hannover 96 4:1 (2:1) w niedzielnym meczu 12. kolejki niemieckiej ekstraklasy.
Goście spotkania objęli prowadzenie już w 1. minucie za sprawą trafienia Niclasa Fullkruga, przy którym asystował Bobby Wood.
Sześć minut później gospodarze doprowadzili do wyrównania, a na listę strzelców wpisał się Thorgan Hazard, trafiając w lewy dolny róg bramki. Tuż przed przerwą, bo w 44. minucie Michael Lang wykorzystał dośrodkowanie Tony'ego Jantschke i umieścił futbolówkę w siatce.
Po zmianie stron prowadzenie "Źrebaków" powiększył Lars Stindl. W 58. minucie Thorgan Hazard dośrodkował w pole karne, a 30-letni Niemiec wykończył akcję precyzyjnym strzałem.
Wynik starcia na 4:1 ustalił w 77. minucie Denis Zakaria, który dzięki podaniu Tobiasa Strobla trafił w prawy dolny róg.
Podopieczni Dietera Heckinga zajmuję obecnie drugie miejsce w tabeli i mają na koncie 26 punktów. Zespół Andre Breitenreitera z dorobkiem 9 "oczek" plasują się na 16. pozycji.
Kamil Kaczmarek25 Nov 2018 · 21:09