Borussia Moenchengladbach straciła punkty we Frankfurcie

ninopavisic / shutterstock.com
Eintracht Frankfurt zremisował u siebie z Borussią Moenchengladbach 1:1 w niedzielnym meczu 22. kolejki niemieckiej Bundesligi. Goście punkt uratowali w końcówce spotkania.
Kiedy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bez goli, to tuż przed zejściem do szatni na prowadzenie wyszli gospodarze. Krótko rozegrany rzut rożny, zblokowany strzał z dystansu i piłka trafiła do Danny'ego da Costy. Obrońca nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki w bramce z kilku metrów.
Spotkanie zakończyło się jednak remisem. W 82. minucie Denis Zakaria otrzymał piłkę przed polem karnym, oddał mocny i płaski strzał, po którym futbolówka wpadła do siatki tuż przy słupku.
Podopieczni Adiego Huttera zajmują szóste miejsce w tabeli ze zdobytymi 34 punktami. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Hannover 96. Natomiast zespół prowadzony przez Dietera Heckinga plasuje się na trzeciej pozycji z 43 "oczkami" na koncie. Jego kolejnym rywalem będzie VfL Wolfsburg.
Kamil Kaczmarek17 Feb 2019 · 17:45