Borussia Moenchengladbach zremisowała z Werderem Brema

ninopavisic / shutterstock.com
Borussia Moenchengladbach zremisowała u siebie z Werderem Brema 1:1 w drugim niedzielnym meczu 28. kolejki niemieckiej Bundesligi.
"Die Fohlen" objęli prowadzenie cztery minuty po zmianie stron, kiedy to celnie przymierzył Florian Neuhaus, wykorzystując sytuacje sam na sam z bramkarzem gości.
Jedenaście minut przed końcem wyrównał efektownym uderzeniem głową Davy Klaassen. Holendrowi precyzyjnie dośrodkował w pole karne rezerwowy Japończyk Yuya Osako.
Pięciokrotni mistrzowie Niemiec po drugim podziale punktów w trzech ostatnich meczach umocnili się nieznacznie na piątym miejscu w tabeli.
Czterokrotni mistrzowie Niemiec natomiast po remisie na Borussia-Park pozostali na ósmej lokacie w klasyfikacji. Obie utytułowane drużyny nadal dzieli pięć punktów.