Borussia wygrała z Eintrachtem. Grał Łukasz Piszczek

CosminIftode / shutterstock.com
W 3. kolejce Bundesligi Borussia Dortmund pokonała na własnym stadionie Eintracht Frankfurt 3:1. Cały mecz w zespole gospodarzy rozegrał Łukasz Piszczek.
Pierwszego gola na Signal Iduna Park strzelił Abdou Diallo. Obrońca gospodarzy w 36. minucie trafił głową po dośrodkowaniu z narożnika boiska.
W drugiej połowie goście wyrównali. W 68. minucie Sebastien Haller wykorzystał swoją okazję i uderzeniem z pierwszej piłki pokonał Romana Burkiego.
Borussia prowadzenie odzyskała już po czterech minutach. Marius Wolf otrzymał podanie od Jadona Sancho i spokojnie wykończył skutecznie całą akcję.
W 88. minucie wynik na 3:1 ustalił Paco Alcacer. Hiszpan zaskoczył Kevina Trappa mocnym strzałem z pola karnego.
Cały mecz w zespole gospodarzy rozegrał na prawej obronie Łukasz Piszczek.
Borussia wskoczyła na pierwsze miejsce w tabeli Bundesligi, ma jednak o jeden mecz rozegrany więcej niż pozostałe drużyny z czołówki. Eintracht jest natomiast dziesiąty.