Bramka Arkadiusza Milika! Pierwsze trafienie Polaka w tym sezonie Ligue 1 [WIDEO]

Alain Robert / Press Focus
Arkadiusz Milik strzelił pierwszego gola w tym sezonie Ligue 1. Polak trafił do siatki w spotkaniu z Lorient.
Napastnik przegapił początek rozgrywek ze względu na kontuzję kolana. Dziś po raz pierwszy w tym sezonie Jorge Sampaoli wystawił 27-latka od pierwszej minuty.
Spotkanie z Lorient początkowo nie układało się po myśli Marsylii. Goście objęli prowadzenie za sprawą Armanda Laurente, który wykorzystał rzut karny.
Do remisu jeszcze w pierwszej połowie doprowadził Boubacar Kamara, a na 2:1 trafił Matteo Guendouzi.
W 85. minucie na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Milik. Polski napastnik wykorzystał podanie Dimitriego Payeta i pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali. Dla Milika był to dziesiąty gol w Ligue 1.
Marsylia wygrała 4:1. W doliczonym czasie gry bramkę zdobył jeszcze Guendouzi. Ekipa OM awansowała na trzecie miejsce w tabeli.
Adam Kłos17 Oct 2021 · 22:35