Brazylia pokonała Arabię Saudyjską po golach Gabriela Jesusa i Alexa Sandro

Andre Borges/Agência Brasília, wikicommons
Reprezentacja Brazylii pokonała Arabię Saudyjską 2:0 (1:0) w meczu towarzyskim rozegranym na King Saud University Stadium w Rijad.
Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił Gabriel Jesus. W 43. minucie napastnik Manchesteru City wykorzystał prostopadłe podanie Neymara i uderzeniem z bliskiej odległości w prawy dolny róg pokonał golkipera rywali.
W 58. minucie gospodarze mogli doprowadzić do wyrównania, kiedy Salman Al Faraj oddał strzał z krawędzi pola karnego. Futbolówka powędrowała jednak tuż obok lewego słupka.
Wynik spotkania na 2:0 dla ekipy "Canarinhos" strzelił w szóstej minucie doliczonego czasu gry Alex Sandro, który najwyżej wyskoczył do piłki zagranej z rzutu rożnego przez Neymara i strzałem głową wpakował ją do siatki.
Arabia kończyła ten mecz w dziesiątkę, bowiem w 85. minucie Mohammed Al Owais został ukarany czerwoną kartką za zagranie ręką.