Brazylia zremisowała z Senegalem. Gol Roberto Firmino [WIDEO]

Marco Iacobucci EPP / shutterstock.com
Reprezentacja Brazylii zremisowała z Senegalem 1:1 w czwartkowym meczu towarzyskim. Spotkanie zostało rozegrane w Singapurze.
Brazylijczycy objęli prowadzenie już w dziewiątej minucie meczu. Gabriel Jesus podał w pole karne do Roberto Firmino, a napastnik Liverpool FC sprytnie przerzucił piłkę ponad bramkarzem.
Tuż przed przerwą drużyna narodowa z Afryki wyrównała. We własnym polu karnym rywala powalił Marquinhos i sędzia podyktował "11". Jej skutecznym egzekutorem był Famara Diedhiou. Choć Ederson wyczuł intencję strzelca, to uderzenie było na tyle mocne i precyzyjne, że nie miał szans na obronę. W drugiej połowie wynik nie uległ już zmianie.
Brazylijczycy 13 października zagrają mecz towarzyski z Nigerią. Natomiast Senegalczycy tego samego dnia zmierzą się w spotkaniu finałowym Pucharu Narodów WAFU z Ghaną.
Marcin Karbowski10 Oct 2019 · 16:18