Bundesliga: Kolejna porażka Borussii Moenchengladbach, grał Kamiński

jeollo, wikipedia
VfB Stuttgart pokonało przed własną publicznością Borussię Moenchengladbach 1:0 (1:0) w pierwszym niedzielnym meczu 22. kolejki rozgrywek niemieckiej Bundesligi.
Na Mercedes-Benz-Arena zawody z ławki rezerwowych gospodarzy rozpoczął Marcin Kamiński. Obrońca reprezentacji Polski dopiero w ostatniej minucie zastąpił Argentyńczyka Santiago Ascacibara.
Kluczowa dla losów tej konfrontacji okazała się już piąta minuta, kiedy to Mario Gomez kapitalnie uruchomił wbiegającego w pole karne Daniela Ginczka i ten mocnym uderzeniem przy słupku nie dał szans golkiperowi przyjezdnych.
"Die Schwaben" dzięki siódmej wygranej w sezonie umocnili się na czternastej pozycji w tabeli. "Źrebaki" doznały natomiast trzeciej porażki z rzędu i spadły na dziesiątą lokatę w klasyfikacji.