Dwa gole Roberta Lewandowskiego w meczu Bayern - Wolfsburg! Historyczne trafienia Polaka! [WIDEO]

Tak Robert Lewandowski pisze historię Bundesligi! Kosmiczne wejście Francka Ribery'ego! [WIDEO]
schwarzdigital.com
Bayern Monachium wygrał 6:0 w domowym meczu z Wolfsburgiem. Dwie bramki strzelił Robert Lewandowski.
Bawarczycy objęli prowadzenie po golu Sergie Gnabry'ego. Kilka minut później prowadzenie gospodarzy podwyższył Robert Lewandowski.
Polak wbił piłkę do bramki z bliskiej odległości. Asystę przy jego trafieniu zaliczył wspomniany Gnabry.
To 196. bramka "Lewego" w Bundeslidze. Tym samym stał się samotnym liderem zagranicznych strzelców niemieckiej ekstraklasy.
W 53. minucie prowadzenie gospodarzy podwyższył James Rodriguez. Kwadrans przed końcem spotkania czwartą bramkę dla Bawarczyków zdobył Thomas Mueller.
Kilka minut później gola na 5:0 zdobył Joshua Kimmich, a następnie - na 6:0 - znów Robert Lewandowski, który ma już na koncie 197 bramek w Bundeslidze. Co ciekawe, był to 150. mecz Polaka w barwach Bayernu.
Trzy asysty w zaledwie 9 minut zaliczył Franck Ribery. Francuz pojawił się na boisku w 55. minucie.