Bundesliga: Stuttgart przegrał z Bayerem. Kamiński wrócił do składu

Jeollo, wikipedia
Bayern Leverkusen pokonał na wyjeździe VfB Stuttgart 2:0 (1:0) w pierwszym meczu 15. kolejki niemieckiej ekstraklasy.
Goście spotkania pierwszą bramkę na Mercedes-Benz Arena zdobyli w 20. minucie. Wówczas piłkę w pole karne zagrał Leon Bailey, a Kai Havertz pewnym uderzeniem wykończył tę akcję.
"Aptekarze" podwyższyli prowadzenie w 80. minucie. Bailey dośrodkowywał z rzutu rożnego, a piłkę do siatki wpakował Lars Bender uderzeniem głową.
Mecz w wyjściowej jedenastce ekipy ze Stuttgartu rozpoczął Marcin Kamiński. Polski obrońca opuścił plac gry w 68. minucie i został zmieniony przez Chadraca Akolo.
Podopieczni Hannesa Wolfa zajmują obecnie 13. miejsce w tabeli Bundesligi, z kolei zespół Heiko Herrlicha plasuje się na 4. pozycji.