Cały mecz reprezentantów Polski w Łudogorcu

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Łudogorec Razgrad zremisował na wyjeździe z Beroe Stara Zagora 1:1 w spotkaniu 35. kolejki grupy mistrzowskiej rozgrywek bułgarskiej Parva Ligi.
Prowadzenie gościom zapewnił dwadzieścia minut po przerwie Denisław Aleksandrow. Wyrównał zaledwie dwie minuty później Martin Kamburow.
Całe zawody w szeregach mistrzów Bułgarii zaliczyli Jacek Góralski oraz Jakub Świerczok. Napastnik reprezentacji Polski w doliczonym czasie gry ujrzał żółtą kartkę.
Łudogorec, który już wcześniej obronił tytuł, do końca sezonu pozostanie na pierwszym miejscu w tabeli. Beroe natomiast umocniło się nieznacznie na czwartej lokacie i ma jeszcze szanse wyprzedzić Lewskiego Sofia, który jest trzeci w klasyfikacji, co gwarantuje stołecznej drużynie w tym momencie udział w kwalifikacjach do Ligi Europy.