Cardiff City FC - Burnley FC: Kolejna porażka Cardiff City. Składy, wynik meczu, bramki

Trwa zła passa Cardiff City. Tym razem porażka z Burnley
Jon Candy, wikipedia
Cardiff City FC uległ u siebie Burnley FC 1:2 (0:0) w jedynym niedzielnym meczu siódmej kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Goście objęli prowadzenie w stolicy Walii sześć minut po przerwie, kiedy to Ashley Westwood dośrodkował w pole karne, gdzie Islandczyk Johann Gudmundsson z bliska skierował głową piłkę do siatki. Dziewięć minut później wyrównał precyzyjnym uderzeniem przy słupku Josh Murphy.
Po kolejnych dziesięciu minutach przyjezdni odzyskali przewagę. Gudmundsson przytomnie zagrał w pole karne, gdzie Sam Vokes sytuacyjnym strzałem głową zaskoczył golkipera beniaminka.
"Bluebirds" nie potrafili już odrobić strat i po czwartej porażce z rzędu pozostali na przedostatniej lokacie w tabeli. "The Clarets" natomiast po drugiej wygranej z rzędu przesunęli się na dwunastą pozycję w klasyfikacji.