Championship: Porażka Ipswich Town, grał Białkowski

YouTube
Piłkarze Ipswich Town przegrali z Fulham Londyn 1:4 (0:1) w meczu 26. kolejki Championship.
Tuż przed przerwą goście spotkania objęli prowadzenie na Craven Cottage, a miało to miejsce w 45. minucie. Wówczas Joe Garner wykorzystał dośrodkowanie Martyna Waghorna i pokonał golkipera rywali.
Po zmianie stron na boisku rządzili już tylko gospodarze, którzy nie tylko odrobili straty, ale także wysoko wygrali to spotkanie. Londyńczyków do zwycięstwa poprowadzili Ryan Sessegnon oraz Aboubakar Kamara, którzy zdobyli po dwa gole.
Całe spotkanie w barwach Ipswich Town rozegrał Bartosz Białkowski. Był to 26. ligowy występ polskiego golkipera w trwających rozgrywkach.
Podopieczni Slavisa Jokanovica zajmują obecnie 10. miejsce na zapleczu Premier League, z kolei drużyna Micka McCarthy'ego plasuje się na 12. pozycji.