Chelsea dała Norwich lekcję futbolu. "The Blues" wygrali 7:0 i odskoczyli reszcie Premier League [WIDEO]

Screen z Twittera
Autor: Maciej Pietrasik 23 paź 2021 | 15:22
Londyńska Chelsea na pewno zakończy ten weekend jako lider Premier League. Podopieczni Thomasa Tuchela w sobotnie popołudnie rozbili Norwich. Przed własną publicznością pokonali beniaminka aż 7:0.
Ze względu na urazy szkoleniowiec "The Blues" nie mógł dziś skorzystać z usług Romelu Lukaku oraz Timo Wernera, ale jego piłkarze i tak nie mieli problemu ze zdobywaniem bramek. Wynik otworzyli już w ósmej minucie.
Wówczas Jorginho znakomitym podaniem obsłużył Masona Mounta. Reprezentant Anglii bez większych problemów umieścił piłkę w siatce, dając prowadzenie drużynie z Londynu.
Dziesięć minut później było 2:0. Tym razem Antonio Ruediger zagrał do Mateo Kovacicia, później futbolówka dotarła do Calluma Hudsona-Odoi, a ten nie dał szans Krulowi.
Na przerwę Chelsea schodziła przy trzybramkowym prowadzeniu. Niedługo przed końcem pierwszej połowy Reece James przelobował bramkarza Norwich, podwyższając rezultat.
W drugiej części spotkania obraz gry się nie zmienił - Chelsea wciąż dominowała, co szybko zaowocowało trafieniem Bena Chilwella. W 62. minucie po pechowej interwencji Krula pokonał natomiast Max Aarons.
Norwich po samobójczym trafieniu przegrywało już 0:5, a na domiar złego w końcówce spotkania musiało radzić sobie w dziesiątkę. Za dwie żółte kartki z boiska wyleciał bowiem Benjamin Gibson.
Chelsea napierała mimo wysokiego prowadzenia. Arbiter podyktował rzut karny dla londyńczyków za zagranie ręką Mathiasa Normanna. Uderzenie Mounta początkowo obronił Krul.
Arbiter nakazał jednak powtórzenie "jedenastki", bo Holender wyszedł przed linię bramkową. Tym razem Mount już się nie pomylił. W doliczonym czasie gry skompletował natomiast hat-tricka.
Ostatecznie Chelsea rozbiła rywali aż 7:0 i pozostaje na pierwszym miejscu w Premier League. "The Blues" chcą walczyć o mistrzostwo, natomiast Norwich czeka bardzo trudna rywalizacja o utrzymanie. Na razie "Kanarki" są ostatnie.
7 - 0
23 paź 2021 | 13:30 (zakończony)

Przebieg meczu

45'
P. Lees Melou
46'
(P. Lees Melou)
57'
B. Chilwell
62'
64'
R. Loftus-Cheek
85'
90'
1'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 40

23 paź 15:24
0
Norwich- drużyna za mocna na Championship i za słaba na Premier league
23 paź 15:29
0
Wobec tego mogli by grać w czymś pośrodku np. polskiej ekstraklasie :)
23 paź 15:53
0
Karma wraca do norwich trzeba było się szczepić.
23 paź 15:22
0
Ładnie postrzelali nasi, dorobek bramkowy podreperowany. Mendy to jest bramkarz kot 1 seta i to obronił. Z taką grą Norwich pewnie znowu spadnie. Wszystko mi sie podobało w sumie mecz od początku pod kontrola, szkoda tylko że nie zobaczyłem Saula bo dawno go widziałem w podstawie ale pewnie zagra w pucharze. Pozdro dla kibiców Cfc mamy lidera co najmniej do następnej kolejki !
0
zgodnie z planem ,lider zostaje w niebieskiej części londynu !
23 paź 15:23
0
Młodzież zagrała zajebisty mecz, trzeba tylko pamiętać na tle jakiego przeciwnika
0
The sky is blue! 💙💙💙
23 paź 15:27
0
Wynik mówi sam za siebie. Natomiast przy karnym - obrońca nie powinien dostać czerwonej? Po strzale Rudigera piłka leciała do bramki (chyba, że była mocno podkręcona czego nie widziałem). James w meczu z Liverpoolem dostał czerwoną za to.
0
Co to gadać. Na ten moment 3 najlepsze zespoły to Chelsea Man City i Bayern Munchen.
23 paź 16:55
0
PSG zjada całą tą trójkę
23 paź 21:06
0
Te wyżej wymienione przez Ciebie zespoły przegrały już w tym sezonie, niektóre nie raz i nie tylko w lidze, Liverpool FC jeszcze nie przegrał. Dziwie się że nie wymieniłeś The Reds.
23 paź 21:24
0
Prawdopodobnie dlatego, że LFC nie wygrało jeszcze meczu z drużyną z powyżej 13. miejsca
23 paź 22:15
0
Atletico,AC Milan,FC Porto- mówi to panu coś ;-)
24 paź 00:23
0
Tak, wszystkie te kluby nie grają w PL
24 paź 12:57
0
Od początku odnosimy się do tego fragmentu- Na ten moment 3 najlepsze zespoły to Chelsea Man City i Bayern Munchen. Bayern też nie gra w PL. Nie chodzi przecież o najlepsze drużyny w PL tylko o te z całej Europy. Podałem Ci mocne europejskie drużyny pokonane przez Liverpool, czego nie rozumiesz?
24 paź 17:24
0
Atletico bez formy? Porto? Rzeczywiście mocne drużyny.
24 paź 21:47
0
Co, zmieniłeś już zdanie czy jeszcze nie?
24 paź 21:56
0
Zdania zdaniem nie zmieniłem, ale gratuluję. 5-0 z odwiecznymi rywalami to coś.
0
Prawdopodobnie przyszły mistrz obecnej edycji Premier League.
23 paź 15:26
0
Dominacja i jeszcze raz dominacja,bez Lukaku Wernera jednak można wygrać:)
Ok ktoś powie że to tylko Norwich ALE ja powiem że to może aż Norwich????

Na takich przeciwnikach najłatwiej jest zgubić punkty ale dziś ekipa Tuchela zdała egzamin wzorowo i mogą po meczu śmiało wypić piwko.. :)