Chelsea FC. Thiago Silva: Nie mogę być zadowolony. Biorę pełną odpowiedzialność za błąd, który popełniłem

Thiago Silva wziął na siebie winę za fatalny błąd podczas meczu z West Bromwich Albion. - Daję słowo, że dam z siebie wszystko podczas kolejnych spotkań - oznajmił Brazylijczyk.
Chelsea w starciu z WBA zremisowali 3:3, choć po pierwszej połowie przegrywali już 0:3. Defensorzy "The Blues" popełniali błąd za błędem, co rywale bezlitośnie wykorzystali. Wpadka przydarzyła się również Thiago Silvie. Defensor w niegroźnej sytuacji stracił piłkę na własnej połowie, a do siatki trafił Robinson.
Obrońca Chelsea po ostatnim gwizdku nie bał się przyznać do błędu i wziął na siebie winę za straconą bramkę.
- Nie mogę być zadowolony. Biorę pełną odpowiedzialność za błąd, który popełniłem. Zawsze to robiłem. Po prostu zdarzają się takie dni, kiedy ciężka praca nie przynosi oczekiwanych efektów - oznajmił.
- Chcę podziękować kolegom z drużyny oraz sztabowi szkoleniowemu. Oni cały czas mnie wspierają, od kiedy dołączyłem do zespołu. Jestem niezwykle wdzięczny za tę pomoc - dodał.
Daję słowo, że dam z siebie wszystko podczas kolejnych spotkań. Chcę spożytkować całą moją energię, aby pomóc drużynie - zakończył.
Daniel Makarewicz28 Sep 2020 · 10:31
Źródło: twitter/własne