Chelsea lepsza od Fulham. Kepa znów w bramce, gol Higuaina [WIDEO]

Derby Londynu dla Chelsea. Kepa znów w bramce, gol Higuaina [WIDEO]
Autorstwa Silvi Photo/Shutterstock
Chelsea FC pokonała na wyjeździe Fulham FC 2:1 (2:1) w derbowym pojedynku rozegranym w ramach 29. kolejki angielskiej ekstraklasy.
Goście spotkania objęli prowadzenie na Craven Cottage w 20. minucie. Wówczas Gonzalo Higuain wykorzystał dośrodkowanie Cesara Azpilicuety i płaskim strzałem pokonał golkipera rywali.
Siedem minut później gospodarze doprowadzili do wyrównania. Calum Chambers dopadł do piłki zagranej przez Ryana Babela i precyzyjnym uderzeniem umieścił ją w w prawym górnym rogu bramki.
Gola na wagę zwycięstwa "The Blues" strzelił w 31. minucie Jorginho. Reprezentant Włoch dzięki podaniu Edena Hazarda strzelał z krawędzi pola karnego i trafił do siatki przeciwników.
Całe spotkanie w barwach Chelsea rozegrał Kepa Arrizabalaga.
Podopieczni Scotta Parkera mają na koncie 17 punktów i zajmują przedostatnie, 19. miejsce w tabeli Premier League. Drużyna Maurizio Sarriego z dorobkiem 56 "oczek" plasuje się na 6. pozycji.