Chelsea nie dała szans Manchesterowi City w hicie Premier League [WIDEO]

CosminIftode/Shutterstock
Chelsea Londyn wygrała 2:0 z Manchesterem City w meczu 16. kolejki Premier League.
Tutaj przeczytasz relację na żywo z tego spotkania.
Przez większą część pierwszej połowy z boiska wiało nudą. Sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. W 33. minucie Sane minął Azpilicuetę, ale nie był w stanie pokonać bramkarza rywali strzałem z ostrego kąta.
Tuż przed gwizdkiem na przerwę niespodziewany cios wyprowadzili gospodarze. Hazard błysnął w polu karnym i wycofał do nadbiegającego Kante. Francuski pomocnik potężnym uderzeniem nie dał szans Edersonowi.
W drugiej połowie goście rzucili się do odrabiania strata, ale w zasadzie nic nie układało się w grze podopiecznych Pepa Guardiola. Za to "The Blues" prezentowali się zaskakująco dobrze. W 78. minucie David Luiz podwyższył na 2:0. Obrońca wygrał pojedynek główkowy w polu karnym i ładnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce.
Podopieczni Maurizio Sarriego po dziesiątej wygranej w sezonie odzyskali trzecie miejsce w tabeli. "The Citizens" doznali natomiast dopiero pierwszej porażki w bieżących rozgrywkach i spadli na drugą lokatę w klasyfikacji.
Daniel Makarewicz08 Dec 2018 · 20:22