Chelsea pokonała Watford w wyjazdowym meczu

MDI / Shutterstock.com
Watford FC uległ u siebie Chelsea Londyn 1:2 (0:1) w sobotnim spotkaniu 11. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na Vicarage Road prowadzenie przyjezdnym zapewnił po pięciu minutach gry Tammy Abraham, wykorzystując sytuację sam na sam po długim zagraniu Włocha Jorginho.
Dziesięć minut po zmianie stron podwyższył z bliska Amerykanin Christian Pulisic, któremu świetnie podawał w polu karnym autor pierwszego trafienie. Rozmiary przegranej zmniejszył tylko dziesięć minut przed końcem Gerard Deulofeu, wykorzystując rzut karny.
"Szerszenie" doznały w ten sposób szóstej porażki w sezonie i pozostały na ostatniej lokacie w tabeli. "The Blues" natomiast dzięki piątej wygranej z rzędu awansowali na trzecie miejsce w klasyfikacji.