Chelsea w kolejnej rundzie Pucharu Anglii. Hat-trick Tammy'ego Abrahama [WIDEO]

MDI / Shutterstock.com
Chelsea awansowała do kolejnej rundy Pucharu Anglii. Piłkarze Franka Lamparda ograli Luton Town 3:1.
Bohaterem meczu z rywalem z Championship był Tammy Abraham. Anglik pierwszego ze swoich goli strzelił już w 11. minucie, gdy płaskim uderzeniem w kierunku dalszego rogu pokonał bramkarza Luton.
Drugi raz Abraham trafił do bramki po sześciu minutach. W pole karne dośrodkował James, a napastnik Chelsea uderzeniem głową trafił ponad rękami Slugi.
Goście złapali kontakt z "The Blues" przed przerwą. W 30. minucie do bramki trafił Clark. Lepiej przy jego mało precyzyjnym uderzeniu mógł się zachować Kepa.
Chelsea podwyższyła prowadzenie 74. minucie. Po raz trzeci do siatki trafił Abraham, który wykończył składną akcję całego zespołu strzałem z bliskiej odległości.
W końcówce Chelsea mogła strzelić jeszcze jednego gola, ale skuteczność zawiodła Timo Wernera. Niemiec nie wykorzystał rzutu karnego.
Marcin Karbowski24 Jan 2021 · 15:02