Chelsea wróciła z piekła. Przegrywała już 0:3 i wyrwała remis. Koszmarny błąd Thiago Silvy [WIDEO]

West Bromwich Albion nieoczekiwanie zremisowało 3:3 z Chelsea w sobotnim spotkaniu trzeciej kolejki Premier League. Kamil Grosicki po raz kolejny znalazł się poza kadrą meczową beniaminka.
Podopieczni Franka Lamparda po niespełna pół godzinie gry przegrywali już różnicą aż trzech bramek. Na listę strzelców dla West Bromu wpisali się wysunięty napastnik Albion, Callum Robinson (dwukrotnie) oraz środkowy obrońca, Kyle Bartley.
Przy drugim golu dla gospodarzy fatalny błąd popełnił debiutujący w zespole “The Blues” i pełniący od razu rolę kapitana Thiago Silva.
Chelsea, która zmarnowała kilka dogodnych okazji strzeleckich przy wyniku 1:0, skutecznie zareagowała dopiero w drugiej połowie za sprawą swoich wychowanków. Sygnał do odrabiania strat dał najpierw pięknym uderzeniem zza pola karnego Mason Mount. Następnie, po klepce z Kaiem Havertzem, do siatki trafił rezerwowy Callum Hudson-Odoi. Wreszcie, w trzeciej minucie doliczonego czasu gry, jeden punkt uratował “The Blues” Tammy Abraham.
Chelsea zanotowała swój drugi ligowy mecz z rzędu bez zwycięstwa. West Brom zdobył tymczasem swój pierwszy punkt po powrocie do elity.
Reprezentant Polski, Kamil Grosicki, zmaga się aktualnie z kontuzją pleców. Niewykluczone, że jeszcze przed zamknięciem tegorocznego, letniego okna transferowego (4 października) opuści jednak klub z The Hawthorns.
Wojciech_Falenta 26 Sep 2020 · 20:26