Chicago Fire wywozi jeden punkt z Toronto

Hied5 / shutterstock.com
Toronto FC zremisował u siebie z Chicago Fire 2:2 w sobotnim meczu amerykańskiej Major League Soccer. Goście do remisu doprowadzili niemal w ostatniej sekundzie spotkania.
Zespół z Kanady świetnie rozpoczął mecz i już po 22 minutach był na dwubramkowym prowadzeniu. Wynik otworzył Jonathan Osorio, a drugiego gola strzelił Victor Vazquez. Przyjezdni mogli przed przerwą złapać kontakt, lecz rzutu karego nie wykorzystał Bastian Schweinsteiger.
Niemiecki pomocnik zrehabilitował się w 69. minucie po podaniu Kevina Ellisa. Kiedy wydawało się, że Toronto FC sięgnie po drugie zwycięstwo w sezonie, ale w czwartej minucie czasu bramkę dla przyjezdnych zdobył Alan Gordon.
Drużyna z Kanady zajmuje 11. miejsce w Konferencji Wschodniej z czterema punktami na koncie. Natomiast zespół z Illinois plasuje się na siódmej pozycji ze zdobytymi ośmioma "oczkami".