Chievo Werona zremisowało z Sampdorią. Trzech Polaków na boisku

Anton_Ivanov / shutterstock.com
Chievo Wrona zremisowało u siebie z Sampdorią Genua 0:0 w pierwszym niedzielnym meczu 37. kolejki włoskiej Serie A. W podstawowym składzie gospodarzy wystąpił Mariusz Stępiński. Natomiast całe spotkanie w zespole gości rozegrał Bartosz Bereszyński, a Karol Linetty przebywał na murawie do 68. minuty.
W 32. minucie żółtą kartką ukarany został Stępiński, a pięć minut przed przerwą kolega z jego drużyny otrzymał bezpośrednią czerwień. Był nim Federico Barba. Mimo gry w przewadze, goście nie zdołali zdobyć choćby jednej bramki.
Po tym remisie podopieczni Marco Giampaolo zajmują dziewiąte miejsce w tabeli ze zdobytymi 50 punktami. Sezon zakończą starciem u siebie z Juventusem Turyn. Natomiast zespół z Werony zgromadził 15 "oczek" i jest ostatni. Na pożegnanie z włoską ekstraklasą zmierzy się na wyjeździe z Frosinone Calcio.
Kamil Kaczmarek19 May 2019 · 14:46