Chojniczanka rozbiła GKS Tychy na zakończenie sezonu I ligi

Patryk012, wikipedia
Chojniczanka Chojnice rozbiła u siebie GKS Tychy 4:1 (2:0) w jedynym piątkowym meczu 34. kolejki rozgrywek Fortuna 1. Ligi.
Dwubramkowe prowadzenie gospodarzom do przerwy zapewnili Seweryn Michalski oraz Tomasz Mikołajczak, który wykorzystał podyktowany rzut karny.
Jedenaście minut po zmianie stron kontaktowe trafienie uzyskał Hubert Adamczyk, ale w końcówce skutecznie odpowiedział jeszcze dwukrotnie Krzysztof Danielewicz, pieczętując okazały sukces zespołu z Borów Tucholskich.
Podopieczni Macieja Bartoszka po dziesiątym zwycięstwie w sezonie przesunęli się na dziewiąte miejsce w tabeli. Zespół z Górnego Śląska doznał natomiast jedenastej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostał na szóstej lokacie w klasyfikacji.
Kamil Kaczmarek17 May 2019 · 21:19