Chojniczanka rozbiła rywala do awansu

screen z youtube
Chojniczanka Chojnice pokonała przed własną publicznością Wigry Suwałki 3:0 (2:0) w niedzielnym meczu 38. kolejki Nice 1. ligi.
Pierwszego gola dla gospodarzy spotkania strzelił Hubert Wołąkiewicz. Już w 5. minucie sędzia za zagranie ręką w polu karnym podyktował rzut karny dla Chojniczanki, a 32-letni obrońca zamienił go na gola pewnym uderzeniem.
Tuż przed przerwą prowadzenie ekipy z Chojnic podwyższył Paweł Zawistowski. W 43. minucie pomocnik oddał strzał z okolicy szesnastego metra i pewnym uderzeniem pokonał Zocha.
Wynik spotkania na 3:0 ustalił w 86. minucie Krzysztof Danielewicz, który strzałem z bliskiej odległości wpakował futbolówkę do siatki.
Podopieczni Krzysztofa Brede zajmują obecnie trzecie miejsce w ligowej tabeli, z kolei drużyna Artura Skowronka plasuje się na czwartej pozycji.