Co za gol Zlatana Ibrahimovicia! Jak on to zrobił?! [WIDEO]

betto rodrigues / shutterstock.com
Zlatan to Zlatan! Szwedzki napastnik znów udowodnił, że piłkarską ekwilibrystykę opanował do perfekcji.
Los Angeles Galaxy przegrało na własnym boisku z New England Revolution 1:2 (0:1). Goście wyszli na prowadzenie w pierwszej połowie, gdy trafił Penilla. Po przerwie wynik spotkania podwyższył Bunbury.
Gospodarze zdołali odpowiedzieć w 84. minucie. Wówczas w polu karnym przyjezdnych swoimi umiejętnościami popisał się Zlatan Ibrahimović.
Napastnik najpierw przyjął piłkę na klatkę piersiową, podbił ją nad siebie i fenomenalnym uderzeniem z przewrotki wpisał się na listę strzelców.
Dla Ibrahimovicia to 11 bramka w tym sezonie MLS. Zawodnik dołożył do tego także 3 asysty. Jego drużyna po 16. kolejkach plasuje się na 2. miejscu Konferencji Zachodniej.
Daniel Makarewicz03 Jun 2019 · 07:07