Co za interwencja Fabiańskiego! To może być parada kolejki! [VIDEO]

Dziurek/Shutterstock
Łukasz Fabiański pokazał swoje nieprzeciętne umiejętności w meczu Swansea City - Newcastle United. Interwencja Polaka jest jedną z najlepszych parad tej kolejki Premier League.
Polak popisał się świetnym refleksem w 33. minucie spotkania. Wówczas na bramkę Fabiańskiego uderzył Joselu. Hiszpan główkował z pięciu metrów i po jego strzale piłka zmierzała do bramki. Polski golkiper wyciągnął się jak struna i końcówkami palców wybił futbolówkę za boisko.

Niestety, piłkarze Swansea schodzili z boiska jako pokonani. W 76. minucie Lascelles nie dał szans Fabiańskiemu. Spotkanie zakończył się wynikiem 1:0 dla Newcastle.
Drużyna Swansea po czterech kolejkach zajmuje 15. miejsce i ma w dorobku cztery punkty.