Co za mecz w Ligue 1! Rennes wyrwało zwycięstwo po dwóch golach w doliczonym czasie

Review News / Shutterstock
Zespół Stade Rennais wygrał u siebie z FC Nantes 3:2 (0:0) w meczu 22. kolejki Ligue 1. Gospodarze zwycięstwo zapewnili sobie w doliczonym czasie gry.
Po pierwszej bezbramkowej połowie, "Kanarki" objęły prowadzenie tuż po przerwie. Piłkę do własnej bramki skierował Damien Da Silva.
Gospodarze wyrównali w 71. minucie. Najpierw M'Baye Niang zmarnował rzut karny, ale jego próbę skutecznie dobijał Raphinha.
Goście odpowiedzieli po dziewięciu minutach. Moses Simon przyjęciem piłki, minął rywala i trafił w sytuacji sam na sam.
Zespół z Bretanii odwrócił losy rywalizacji w doliczonym czasie gry. Benjamin Bourigeaud uderzył płasko sprzed pola karnego i wyrównał na 2:2.
Po kilku minutach na Roazhon Park wybuchła euforia po tym jak Raphinha ustalił rezultat spotkania na 3:2 dla "Les Rouges et Noirs"
W tabeli Ligue 1 Stade Rennais zajmuje trzecie miejsce z dorobkiem 40 punktów. Natomiast FC Nantes jest szóste, ma na koncie 32 punkty.
Marcin Karbowski31 Jan 2020 · 22:54