Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Copa America. Falstart Lionela Messiego i spółki! Argentyna przegrała z Kolumbią [WIDEO]

"Messi jest sfrustrowany brakiem sukcesów w reprezentacji"
Źródło zdjęcia: AGIF / Shutterstock.com

Reprezentacja Argentyny przegrała z Kolumbią 0:2 (0:0) w meczu grupy B Copa America 2019.

Pierwszy kwadrans należał do Argentyńczyków, którzy przeważali. Dodatkowym ciosem dla Kolumbijczyków była kontuzja Luisa Muriela, który musiał opuścić boisko. Zastąpił go Roger Martinez.

W kolejnych minutach gra się wyrównała, lecz nie zobaczyliśmy bramek. Piłkarze udali się do szatni przy bezbramkowym remisie.

Po przerwie znów to jedna, to druga drużyna stwarzała zagrożenie pod bramką rywala. Lepsze okazje stwarzali jednak Argentyńczycy, ale na posterunku był dobrze interweniujący David Ospina. Bardzo blisko strzelenia gola był Lionel Messi, ale piłka po jego dobitce głową w 67. minucie minimalnie minęła słupek bramki Kolumbijczyków.

Cztery minuty później do głosu doszli "Los Cafeteros". Roger Martinez opanował piłkę po dalekim przerzucie i uderzył z narożnika pola karnego. Futbolówka minęła bezradnie interweniującego Franco Armaniego i wpadła do siatki.

Argentyńczycy próbowali zdobyć wyrównującego gola, lecz z miernym skutkiem. Ostatecznie kwadrans później stracili kolejną bramkę, która już "zabiła mecz". Do mocno wstrzelonej piłki w pole karne Argentyny dopadł Duvan Zapata i było już 2:0 dla Kolumbii.

0
Ale obie bramki ...wow, ręce same się składają do oklasków !!!
16 cze 2019 | 19:26
+1
Dybala powinien grać na lewym skrzydle za Di Marię.
16 cze 2019 | 15:27
+2
Katar w grupie to jest skandal.
16 cze 2019 | 15:19
0
~Jakby polska reprezentacja chciała rozegrać kiedyś jakiś sparing nie z Litwą, ale na jej poziomie, no to już mamy ekipę...
16 cze 2019 | 12:23
-2
Lessi jest beznadziejny, jak odejdzie wtedy Argentyna wreszcie będzie miała szansę coś ugrać, bo bez niego jest dużo lepszą drużyną
16 cze 2019 | 09:39
+4
Argentyna (czyt. Higuain) nie wykorzystała szansy w finale mundialu w Brazylii, kiedy mieli chyba najlepszy skład. Teraz atak, jeśli chodzi o nazwiska, wygląda równie dobrze, ale im bardziej do tyłu, tym gorzej. Jeszcze trener... Nawet Brzęczek ma jakieś doświadczenie, a on prawie nic.
-1
Typowa gimbaziarska odpowiedz zakompleksionego nieudacznika probujacego sie dowartosciowac koszulka uefalony 😜
16 cze 2019 | 09:12
+5
Ile razy messi juz konczyl kariere w reprezentacji?
16 cze 2019 | 08:25
+15
Messi będzie chyba kolejnym wielkim piłkarzem który wygrał wszystko w klubie a nic w Reprezentacji pod tym względem bije go Cristiano Ronaldo na głowę. A jego problemem jest to ze stawia się tam na wynalazki trenerskie które powołują dziwacznych piłkarzy.
16 cze 2019 | 09:13
+6
W Argentynie trenerem jest rozkapryszony messi, ktory decyduje kto ma grac w reprezentacji.
16 cze 2019 | 09:24
-7
Bije na głowę? To ile mistrzostw Świata ma Ronaldo? 🤔
16 cze 2019 | 11:48
+2
Copa America to takie Mistrzostwo Europy porównując tamtą skalę więc C.Ronaldo Mistrzostwo Europy ma Messi jak nie wygra Copa America to nie wygra nic.
16 cze 2019 | 18:00
+1
No jak najbardziej wiem. Ale ma jedno mistrzostwo kontynentu więcej. Więc w jaki sposób niby biję go na głowę?
Messi grał?
Ale tak poważnie, ma sezon bardzo dobry, ciągnął Barce jak nigdy, ale jak gra w Argentynie to widać strach, że może się nie udać i wszyscy będą mieć pretensje.
Jest tez w tym wina Ronaldo, bo on jakimś cudem w Portugalii potrafi sam wygrać mecz i przeciętni zawodnicy osiągają sukcesy. To samo chcieliśmy my ale Robert to jednak niższy poziom, a co dopiero w Argentynie jak maja w drużynie Messiego?

Awans z grupy raczej niezagrożony bo reszta stawki słabsza. Kolumbia celuje w podium ale nie zwycięstwo.
16 cze 2019 | 07:45
+11
Kolumbia, Urugwaj, Brazylia - te ekipy są mocniejsze od Argentyny w tegorocznym CA
16 cze 2019 | 07:07
+27
Argentyna miała już swoje szanse w finałach kiedy coś tam grali. Teraz nie ma składu i wczoraj było to widać. Di Maria i Aguero niewidoczni, Messi dopiero w drugiej połowie grał swoje a i tak bez skutku. Oni biją głową w mur bo nie ma dobrego przejścia z obrony do ataku. Chce tylko stwierdzić że moim zdaniem Argentyna nie wyjdzie z grupy
16 cze 2019 | 07:06