Copa America. Falstart Lionela Messiego i spółki! Argentyna przegrała z Kolumbią [WIDEO]

Falstart Lionela Messiego i spółki! Argentyna przegrała z Kolumbią [WIDEO]
AGIF / Shutterstock.com
Reprezentacja Argentyny przegrała z Kolumbią 0:2 (0:0) w meczu grupy B Copa America 2019.
Pierwszy kwadrans należał do Argentyńczyków, którzy przeważali. Dodatkowym ciosem dla Kolumbijczyków była kontuzja Luisa Muriela, który musiał opuścić boisko. Zastąpił go Roger Martinez.
W kolejnych minutach gra się wyrównała, lecz nie zobaczyliśmy bramek. Piłkarze udali się do szatni przy bezbramkowym remisie.
Po przerwie znów to jedna, to druga drużyna stwarzała zagrożenie pod bramką rywala. Lepsze okazje stwarzali jednak Argentyńczycy, ale na posterunku był dobrze interweniujący David Ospina. Bardzo blisko strzelenia gola był Lionel Messi, ale piłka po jego dobitce głową w 67. minucie minimalnie minęła słupek bramki Kolumbijczyków.
Cztery minuty później do głosu doszli "Los Cafeteros". Roger Martinez opanował piłkę po dalekim przerzucie i uderzył z narożnika pola karnego. Futbolówka minęła bezradnie interweniującego Franco Armaniego i wpadła do siatki.
Argentyńczycy próbowali zdobyć wyrównującego gola, lecz z miernym skutkiem. Ostatecznie kwadrans później stracili kolejną bramkę, która już "zabiła mecz". Do mocno wstrzelonej piłki w pole karne Argentyny dopadł Duvan Zapata i było już 2:0 dla Kolumbii.