Cracovia ma szanse na awans do drugiej rundy Ligi Europy. Wywiozła dobry wynik ze Słowacji

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Cracovia zremisowała z FC DAC Dunajska Streda 1:1 w pierwszym meczu pierwszej rundy eliminacji Ligi Europy.
Cracovia miała szanse na strzelenie gola - okazje Pellego, Dąbrowskiego czy Lopesa - ale wynik spotkania otworzyła dopiero w 40 minucie. Pelle van Amersfoort uderzył zza pola karnego, piłka po drodze odbiła się jeszcze od obrońcy DAC, co zupełnie zmyliło bramkarza, który nie miał szans na skuteczną interwencję.
"Pasy" długo jednak nie cieszyły się z prowadzenia. Jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Divković, który pokonał Peskovicia strzałem z bliskiej odległości.
W drugiej połowie działo się już znacznie mniej. Najlepszą sytuację miał Lopes, ale jego płaski strzał złapał Jedlicka.
Ostatecznie Cracovia zremisowała z FC DAC Dunajska Streda 1:1.
Jakub Kreśliński11 Jul 2019 · 22:21