CSKA Moskwa - Lokomotiw: Gol w końcówce dał zwycięstwo! Wynik meczu, składy, bramki

Lokomotiw lepszy od CSKA! Cały mecz Krychowiaka
Shutterstock
CSKA Moskwa przegrał przed własną publicznością z Lokomotiwem Moskwa 0:1 (0:0) w ostatnim niedzielnym meczu dziesiątej kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.
Na VEB Arena całe zawody w szeregach obrońców tytułu zaliczył Grzegorz Krychowiak, który w drugiej połowie ujrzał żółtą kartkę.
Zwycięskiego gola dla grających w osłabieniu gości zdobył dwie minuty przed końcem Benedikt Hoewedes. Niemiec wykorzystał zamieszanie w polu karnym gospodarzy i skierował z kilku metrów piłkę do siatki lokalnych rywali.
"Parowozy" po drugiej wygranej z rzędu przesunęły się na siódmą lokatę w tabeli. CSKA doznało natomiast drugiej porażki w sezonie i pozostało na szóstej pozycji w klasyfikacji.