Cudowne gole Dusana Vlahovicia dały zwycięstwo Juventusowi! Show Serba w meczu Serie A [WIDEO]

Screen z X
W jedynym wtorkowym meczy 20. kolejki Serie A Juventus wygrał na własnym boisku z Sassuolo 3:0. Pięknymi bramkami dla "Starej Damy" popisał się Dusan Vlahović.
Dla "Bianconerich" było to pierwsze spotkanie od czasu domowego zwycięstwa z Frosinone. Choć Arkadiusz Milik popisał się wówczas hat-trickiem, tym razem rozpoczął mecz na ławce rezerwowych. Od początku zagrał natomiast Wojciech Szczęsny.
W pierwszej jedenastce znalazło się także miejsce dla Dusana Vlahovicia. To właśnie on grał pierwsze skrzypce w Turynie, szczególnie przed przerwą. Po kwadransie rywalizacji dał gospodarzom prowadzenie.
Serb miał sporo miejsca przed polem karnym rywali i zdecydował się na strzał. Uderzenie było przedniej urody - napastnik władował piłkę za kołnierz bramkarza Sassuolo.
Jeszcze w pierwszej części spotkania Vlahović skompletował dublet. Jego druga bramka była chyba jeszcze piękniejsza od pierwszej. Tym razem snajper trafił do siatki bezpośrednio z rzutu wolnego.
Dusan Vlahović po golu na 2:0 w meczu Juventus - Sassuolo
Screen z X
Sassuolo po przerwie próbowało odpowiedzieć. W 63. minucie Szczęsnego starał się zaskoczyć Domenico Berardi, ale polski bramkarz był na posterunku.
W drugiej połowie na boisku pojawiło się kilku rezerwowych. Wśród nich byli między innymi Arkadiusz Milik i Federico Chiesa. Ten drugi w końcówce ustalił wynik na 3:0, korzystając z fatalnego zachowania bramkarza rywali.
Ostatecznie Juventus wygrał więc trzema bramkami i znów zbliżył się na zaledwie dwa punkty do liderującego Interu Mediolan. "Stara Dama" ma już siedem "oczek" przewagi nad Milanem.
Federico Chiesa po golu na 3:0 w meczu Juventus - Sassuolo