Cudowne trafienie byłego reprezentanta Francji. Przypomniał o sobie w ekwilibrystyczny sposób [WIDEO]

Źródło: Twitter / @LigaBBVAMX
Podczas jednego z meczów towarzyskiego turnieju Leagues Cup przypomniał o sobie... Andre-Pierre Gignac. Francuz strzelił cudowną bramkę "nożycami", dając swojej drużynie wyrównanie.
Duże zainteresowanie tegoroczną edycją Leagues Cup wywołują przede wszystkim nowe nabytki Interu Miami. Do drużyny w ostatnich tygodniach dołączyli bowiem Lionel Messi, Sergio Busquets i Jordi Alba. Reprezentant Argentyny strzelił w ostatnich tygodniach wiele spektakularnych goli. Przebić go postanowił były reprezentant Francji, Andre-Pierre Gignac.
Drużyna 37-latka, Tigres UANL, rozgrywała mecz 1/16 finału z Vancouver Whitecaps. Od 9. minuty spotkania przegrywała z Kanadyjczykami 0:1 po bramce Pedro Vite'a. Taki wynik utrzymał się do przerwy.
W drugiej części gry w meksykański zespół wstąpiły jednak nowe siły. Spektakularny dowód dał temu właśnie Gignac. Francuz w 53. minucie wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie Javiera Aquino i "nożycami" umieścił piłkę w siatce bezradnego Yoheia Takaoki.
Spotkanie ostatecznie rozstrzygnęły rzuty karne, w których górą byli właśnie Tigres. Meksykanie pokonali kanadyjski klub 5:3, a bohaterem zespołu był bramkarz, Nahuel Guzman, który podczas serii "jedenastek" rozpraszał rywali cyrkowymi sztuczkami. Więcej na ten temat TUTAJ.
W kolejnej rundzie Tigres UANL zagrają z rywalem z ligi meksykańskiej, CF Monterrey, który pokonał amerykańskie Portland Timbers 1:0. Starcie odbędzie się w środę.
Michał Boncler08 Aug 2023 · 21:57
Źródło: Twitter